DOLAR 31,0708 0.17%
EURO 33,6790 -0.05%
ALTIN 2.032,040,76
BITCOIN 15912751,36%
Ankara
12°

AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

24 okunma

Randevu Cehennemine Hazır Mısınız? İşte İlk Buluşmada Burçların Yaptığı Hatalar!

ABONE OL
23 Eylül 2023 11:30
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çalışmalar, zaman yatırımı açısından, ilk buluşmanın üç saatten (2,72) biraz daha az sürmesi gerektiğini ve çoğu katılımcının bir kişiyle rahat hissetmek için dört randevu gerektiğini bildirdiğini gösteriyor.

Ankete katılanlar, sinirlerinin ilk buluşmada kendilerini iyi hissetmelerini engellediğini ve bu gerginlikle mücadele etmek için alkol, aksesuar ve tanıdık bir yer kullandıklarını bildirmiştir.

KOÇ (21 Mart – 19 Nisan)
“Bir Koç ile ilk buluşmanızda dürüstlük, açıklık ve doğrudanlık bekleyin. Sahte ilgi göstermezler. Sohbete katılıyorlarsa veya bir içki daha sipariş ediyorlarsa, bu randevudan keyif aldıkları anlamına gelir,” diye açıklıyor uzmanımız.

Ayrıca tuhaf bir soruyla veya müstehcen bir cesaretle size meydan okumalarını bekleyin. Bu kişiler sınırları test etmekten ve başka bir kişinin ne kadar çılgınlık yapabileceğini anlamaktan hoşlanırlar.

Bir keresinde bir Koç’la ilk randevum, bana kokain teklif etmesi ve yüksek sesle yemek yiyip kaçacak kadar atletik olup olmadığımı merak etmesiyle başlamıştı. Unutulmaz mı? Kesinlikle.

BOĞA (20 Nisan – 20 Mayıs)

“Boğa burcu bir randevuda mı? En iyisini bekleyin. Mükemmel mekanı, yiyecekleri, içecekleri ve eğlenceyi seçerler. Parfüm ya da mücevher gibi detaylara dikkat ederler. Eğer her şey yolunda giderse ikinci randevu hemen gelecektir,” diyor uzman…. ve eğer ikinci randevu da başarılı olursa mal varlıklarını birleştirmeye ve zihinlerinde iç mekan boya renklerini seçmeye başlayabilirler.

Boğa burcu rahatlık ve israfı en aza indirmekle ilgilidir, bu yüzden sizin değerli bir yatırım olduğunuzu düşünüyorlarsa, fişlerini koymaya eğilimlidirler (ancak patates kızartmalarını asla paylaşmazlar).

İKİZLER (21 Mayıs – 20 Haziran)

İkizler doğal olarak meraklıdır ve gergin olduklarında sorgulama ve baba şakalarına başvururlar. Diğer tüm burçlardan daha fazla, ilk buluşma sırasında görüşmeci rolünü üstlenirler. Belli bir klinik mesafede kalarak bir dizi soru sormak, randevularının uyumluluğunu değerlendirmenin/ölçmenin bir yoludur.

Dünya çapında İkizler burcu ve astrolog Chris McNulty ilk buluşmaya getirdiği enerjiyi şöyle anlatıyor: “Randevumla kurduğum bağlantının yanı sıra onun aracılığıyla kuracağım bağlantıların takımyıldızını da düşünüyorum. Bu kişinin hayatımın daha büyük hikayesine nasıl uyacağını ya da uymayacağını düşünüyorum.” Bu hava burcunun senaryosunu mülakat sorularında teke tek yaparak tersine çevirin, arka cebinizde Proust’tan birkaç parça bulundurun ve etkilemeye hazırlanın.

YENGEÇ (21 Haziran – 22 Temmuz)
Yengeç burcu insanları ilk randevuda işi sıkı tutar. Bu metaforik kabuklu deniz hayvanı kabuğu, yeni insanlara karşı temkinli olmak anlamına gelir. Her şey size zarar verme potansiyeline sahip olduğunda, toparlanıp bir yere sığınırsınız.

Uzmanımızın açıkladığı gibi, “Her yeni ilişkiye çekinceyle yaklaşmak Yengeç burcunun doğasında olan bir şeydir. Bu nedenle, onlarla ilk randevunuzdaysanız, ilk başta size karşı temkinli olabileceklerini unutmamak önemlidir. Ama cesaretiniz kırılmasın! Sizi tanımak için sadece biraz zamana ihtiyaçları var.”

Yengeç burcu kök sistemlerin ve geçmişin burcudur, bu nedenle geçmişe dönüş randevuları kullanılarak başarılı bir şekilde kur yapılabilir; paten, salıncak, dondurma, go kart, mini golf, tribünlerin arkasında öpüşme vb. Onlara insanların neler yapabileceğini öğrenmeden önceki zamanları hatırlatın ve size doğru geçici bir adım atmaya daha istekli olacaklardır.

ASLAN BURCU (23 Temmuz – 22 Ağustos)

İlk buluşmada Aslanlar, çocuk yıldızlardan yardımsever yöneticilere dönüşen rollerine gerçekten eğilirler (kükrerler). Silahsızlandırıcı derecede sıcak ve hevesli görüneceklerdir.

“Aslanlar çekicilikleriyle ünlüdür ve bu özellikle ilk buluşmalarda kendini belli eder. En iyisi onların tüm dikkatini ve ilgisini kucaklamaktır. Onların sıcaklığına alıştıkça, samimiyetlerini takdir etmeye başlayacaksınız” diyor uzmanımız.

Aslanlar gergin olduklarında kendilerini övme ve/veya küçümseme eğilimine girerler. Bunu önceden bilmek, kırılganlıklarını fark etmenize ve nazikçe yeniden yönlendirmenize yardımcı olacaktır. Beşinci zevk ve oyun evinin yöneticileri, şans oyunlarını, komediyi, sizi tanıma sorularını ve karnaval atmosferlerini severler. Onları paten derbisinde huni kekle besleyin ve doğru yoldasınız. Az bilinen bir gerçek: Size bakılmasındansa sizi güldürmeyi tercih ederler.

BAŞAK (23 Ağustos – 22 Eylül)
“Başak burcunun ilk buluşmalara yaklaşımı duygusal olmaktan ziyade pratiktir. Ortaklığın yürüyüp yürümeyeceğini belirlemeye odaklanırlar ve uyumluluğu değerlendirmek için pratik sorular sorma eğilimindedirler. Dolayısıyla, değerlendirildiğinizi hissediyorsanız, bunun nedeni değerlendiriliyor olmanızdır,” diyor astroloji uzmanımız. Bu değerlendirme süreci hiçbir şekilde zararlı olmak için değil, sadece verimli olmak içindir.

Başak burcunun operasyonel mantrası “nasıl yardımcı olabilirim “dir ve kendilerini önemli ve esasen yardımcı hissettikleri bir ortaklık içinde olmaları gerekir. İlk randevuda sizi yargılamazlar, size hizmet edip edemeyeceklerine ve nasıl hizmet edebileceklerine karar verirler ve bu hizmetin sizi nasıl iyileştirebileceğini ve onlara nasıl bir amaç kazandırabileceğini düşünürler.

TERAZİ (23 Eylül – 22 Ekim)
Teraziler çekicidir ve ilk buluşmada bile sizden hoşlandıklarını hissettirebilirler. Ancak onların bu hevesini uzun vadeli bir bağlılıkla karıştırmayın. Eğer ilgileniyorlarsa, bunu size belli edeceklerdir.

Teraziler ilişkilerini sürdürme konusunda ciddi olup olmadıklarına bakmaksızın cazibeleriyle önderlik ederler. Herkesin onları sevmesini isterler ama bu istek gerçek bir ilgi ya da yatırımın göstergesi değildir. Teraziler kötü davranışlardan rahatsız olurlar ve zekice konuşmalar ve zengin kokan insanlar tarafından kazanılırlar. Cinsel sadakate iyi topuklu bohem bir yaklaşımla akıllı olun, sizi hemen geri arayacaklardır.

AKREP (23 Ekim – 21 Kasım)
“Akrepler kalıcı bir izlenim bırakmak için duydukları yoğun istekle tanınırlar. Genellikle ilk randevularında birini etkilemek için mükemmel restoranı seçmekten en güzel kıyafetlerini giymeye kadar büyük çaba sarf ederler; Akrep burcu güçlü bir ilk izlenim bırakmaya ve randevusunu kazanmaya kararlıdır” diye açıklıyor uzmanımız.

Kurt Russell’la ilk randevusunda Playboy Kulübü’nde dans etmeyi, haneye tecavüz etmeyi, polis tarafından seks yaparken yakalanmayı ve otelde yatıya kalmayı içeren Akrep Goldie Hawn’ın stratejisinde bu havayı görüyoruz. Eğer çalışırsanız işe yarar.

YAY BURCU (22 Kasım – 21 Aralık)
Yay burcu gaz devi Jüpiter tarafından yönetilir, şans ve ya hep ya hiç gezegenidir. Tüm ateş burçları gibi sabırsız olan okçular, potansiyel bir partnerin takılıp takılamayacağını görmek için ilk buluşmada beklenmedik bir maceraya atılmayı severler. Deneyim kazanmak isteyen statüko karşıtları, senaryo dışına çıkıp amaçsız bir gezinti, canlı müzik, açık mikrofon gecesi veya saykodelik bir gezi önerebilirler.

Yapabileceğiniz en iyi şey, bu yolculuğa eşlik etmektir.

Bu hızlı ve gevşek enerjinin kanıtı, müstakbel eşi Cardi B’yi ilk randevularında Super Bowl’a götüren okçu Offset’in flört tarzında bulunabilir. 2021’de “Jimmy Kimmel Live!” programında şöyle açıklamıştı: “Büyük oynadım. Normalde yapılmayan bir şey yapmak istedim.” Güneş burcunun doğasına uygun olarak o da büyük bahis oynadı. “O gece ben de 10.000 dolar kaybettim … ama ne kazandım biliyor musunuz? Karımı.”

OĞLAK BURCU (22 Aralık – 19 Ocak)
“Oğlaklar özgünlüğe değer verirler ve birinin sahte olduğunu anlamakta ustadırlar. Bu yüzden olmadığınız biri gibi davranarak onları etkilemeye çalışmayın, çünkü bunu fark edecek ve ilgilerini kaybedeceklerdir. Oğlak burcuyla randevunuzda kendiniz olun,” diyor Naskova.

Bir deniz keçisinin en güzel yanı, sizin özgünlüğünüze karşılık verecek ve sizinle gerçeğin alanında buluşacak olmasıdır. Çabalamanın koruyucu azizleri olan Oğlaklar, iş ahlakınız güçlü, yükünüz asgari düzeyde ve ivmeniz ileriye doğru olduğu sürece kim olduğunuzu ya da nereden geldiğinizi umursamazlar. Oğlaklar tüm ilişkileri bir tür iş anlaşması olarak görürler ve ne sunabilecekleri ve ne bekledikleri konusunda net olmak isterler.

Bunu Viola Davis’in Oğlak kocası Julius Tennon’ın ilk buluşma tarzında da görüyoruz. Aktris şöyle hatırlıyor: “Geçmişi hakkında kesinlikle dürüsttü ve sonra beni eve getirdi ve sadece ‘Sen çok güzel ve hoş bir kadınsın ve seninle vakit geçirmek bir zevkti’ dedi. Ve elimi sıktı.” Masanın üzerine koyup el sıkışarak mühürlemek mi? Saf Cap havası.

KOVA (20 Ocak – 18 Şubat)
“Kovalar partnerleriyle entelektüel sohbetler yapmaktan hoşlanırlar. İlk buluşmalarında, kısa bir hoşbeşten sonra doğrudan önemli konulara girmeyi tercih ederler. Bu sayede partnerlerinin değerlerinin kendileriyle örtüşüp örtüşmediğini hızlıca anlayabilirler” diyor Naskova.

Kovalar bir tür turnusol testi gibi tuhaflıklarıyla öne çıkma eğilimindedir. Halktan insanları uzay pengueni ruh eşlerinden başka nasıl ayırabilirler ki? Örnek olarak: Jenny Slate ile ilk randevusuna tam Ren Fair kıyafetleri, zincir zırhı ve her şeyiyle gelen adamın bir Kova olduğuna kaşlarım üzerine bahse girerim.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Tüm zamanların en Balık burcu cümlesinde, balık burcu Anaïs Nin şöyle yazar: “Ben bir denizkızı olmalıyım… Derinliklerden korkum yok ve sığ yaşamdan büyük bir korkum var.”

Bu bilgeliği bir Balık burcuyla ilk buluşmada ne beklemeniz gerektiğine uygulayabilirsiniz; güncel ya da sıradan olanla ilgilenmezler.

Var olun, göz teması kurun, bol bol bahşiş verin ve telefonunuzu kullanmayın – yazdığınız/düşündüğünüz/okuduğunuz bir şeyi paylaşmak için olmadığı sürece. Eğer bocaladığınızı hissederseniz, onları bir akvaryuma götürün ve biz öldükten sonra ne olacağını düşündüklerini sorun.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.

deneme
dedektif | özel dedektif | fixbet giriş