DOLAR 31,4503 0.46%
EURO 33,9162 0.07%
ALTIN 2.055,660,15
BITCOIN 1927631-0,38%
Ankara
13°

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

23 okunma

18-24 Haftalık Burç Yorumları… Hayatınızda yolunda gitmeyen şeylere şifa sağlayacak gelişmeler geliyor…

ABONE OL
17 Eylül 2023 23:30
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Koç burcu 18 – 24 Eylül haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Bu hafta iş, sağlık, günlük hayat rutinlerimiz ön plana çıkıyor. Fiziksel ve ruhsal şifa sağlayacak gelişmeler sizleri bekliyor. Toprak elementi fazlalığı olan bu Yeni Ay sürecinde yaşamınızda var olan gelişmelere daha gerçekçi, realist yaklaşacağınız durumlar söz konusu. Kendimizi sorgulayalım, emek vermek üretmek, yaşamda var olmak hayatı daha değerli kıldığını bilelim. Hedeflerimiz neler, ne yöne gidiyoruz, artık kariyerimize yön vermemiz gerektiğini bilelim. Etrafınıza gereksiz tepkiler vermek yerine, kararlı iş adımları atmanın önemini fark edelim.

Çalışma ortamınızda veya beraber iş yaptığınız kişilerle yaşanacak pürüzlere kafanızı yormamalısınız. Seçici tavırlarınızın baskın gelmesi sizi bazı dedikodu ve krizlerden koruyabilir. Aile ve sosyal ilişkilerinde bazı gerçekçi olmayan beklentilere dikkat etmeniz gerekebilir. Aile içinde veya sosyal çevrende belirsizlikler olabilir, bu yüzden net iletişim kurarak anlaşmazlıkları önlenebilirsin. Duygusal sınırlarına dikkat etmek ve gerçekçi olmak, ilişkilerde denge sağlamanı kolaylaştırabilir.

23 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Bir ilişkiniz varsa, ilişki içinde derinlikli konuşmalar, paylaşımlar olabilir. Beklentileriniz, neleri sevdiğiniz, neleri istemediğiniz gibi. Eşinizin/sevgilinizin yaşamında yeni şeyler de olabilir. İş hayatında gelişmeler yaşayabilir kendisi. Bu dönemde bireysel olmak yerine, başkaları ile birlikte hareket etmenin, insan içinde olmanın, insanın çevresinin olmasının önemini fark edebilirsiniz.

Ailevi konularınız ve ilişkiler ön plana çıkabilir. 23 Ekim’e kadar ilişkinizdeki ve evliliğinizdeki sorunları çözebilirsiniz. Partnerinizle olan sorunlarınızı karşılıklı konuşarak halledebileceğinizi göreceksiniz. Bundan sonra aranızdaki bağ daha da güçlenecektir. Aşk hayatınızda şansınız açılıyor. Hoşlandığınız kişiden güzel haberler alabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili beklentilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir hobiye başlamak için harekete geçebilirsiniz. İkili ve romantik ilişkilere kapınızı açın. İşyerinde ve dışarıda birlikte olmaktan mutluluk duyacağınız insanlar hayatınıza akın edecek.

Boğa burcu 18 – 24 Eylül haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Bu hafta ikili ilişkiler, çocuklar, hobiler, sosyal çevremiz ile ilgili konulara odaklanıyoruz. Bu dönem yaşamı daha eğlenceli kılacak koşullarınız söz konusu. Bazı kişiler için yeni bir ilişki başlangıcı olabilir . Bazı kişiler için ise sorunlu bir ilişki ile ilgili bitirme kararı alınabilir. Yeni Ay’ın etkisiyle yeni bir eğitim kararı, yolculuk kararı veya üniversite ile ilgili yeni bir durum oluşabilir. Bu yeni sizler için olumlu etkileri açığa çıkartmakta, daha kararlı ve istikrarlı durumlar gündeme gelebilir.

Gelir gider dengenizi koruduğunuzda, hem çalışmalara hem de keyfi harcamalara ayırdığınız bütçede kontrollü ilerlediğinizde bir riskle karşılaşmayacaksınız. Finansal kararlarında dikkatli ve gerçekçi olmanız önemli. Kariyer hedeflerinize daha net odaklanmak, detaylara dikkat etmek ve gerçekçi planlar yapmak, bu dönemi daha sağlam temellerle geçirmenizi sağlayabilir. Esneklik ve yaratıcılığınızı kullanarak, belirsizlikleri aşarak daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

23 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Güneş 6’ncı evinizde. Hareketlilik açısından güzel bir transit. Altıncı ev geçişleri gün içinde daha çok şey yaptığımız, daha bir koşturmalar halinde olduğumuz, günlük akışlarımızın ve yapılacaklar listemizin kalabalıklaştığı zamanlar oluyor. İş konusunda verimli bir dönem. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. İşyeri, ofis koşulları, orada zaman geçirmek ve her şeyin çok rahat ve kolay akışına tanık olacaksınız. İşyerini güzelleştirmek, hatta isterseniz bütünüyle değiştirmek, sanatsal dokunuşlar katmak mümkün. Kendi işinizi yapıyorsanız, hukukçular ve danışmanlardan fayda göreceğiniz günler.

Eğitim hayatınızla ilgili konular gündemde olabilir. Kardeşlerinizle aranızda gerginlikler yaşanabilir. 23 Ekim’e kadar çalışma ortamınızdaki gücünüz gittikçe artabilir. Terfi alıp yönetici pozisyonu gibi görevlere atanabilirsiniz. Huzurlu ve sakin bir yaşamı tercih ediyorsunuz. Evinizde daha fazla vakit geçirmeyi düşünebilirsiniz. Ailenizle ilgili olan sorunlarda gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İkizler burcu 18 – 24 Eylül haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Bu hafta ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Odağınızda yaşamınızın temelleri, aileniz, yuvanız yer alıyor. Yaşadığınız yer ile ilgili yeni bir karar alabilirisiniz, ev içi değişimler söz konusu olabilir veya evinizi yenilemek isteyebilirsiniz. Bu Yeni Ay süresinde işiniz ve eviniz ile ilgili denge kuracağınız koşullar söz konusu. Mesleki olarak yeni bir yön tayin edecek gelişmeleriniz söz konusu olabilir. Özellikle aile koşullarında veya aile sağlığı ile ilgili gelişmeler yaşanabilir.

Kızdığınız veya farklı düşündüğünüz konularda tepki göstermemeli, yapıcı olan her teklife kulak vermelisiniz. Göremediğiniz bir detayın önünüze gelmesi, fazlaca kurduğunuz bir konunun ise aslında çok basit bir şekilde çözülebildiğini görebilirsiniz. Aşk hayatında belirsizlikler, yanıltıcı duygusal durumlar gündeminize gelebilir. Duygusal sınırlarına dikkat etmek, gerçekçi beklentiler oluşturmak önemli. İlişkilerde net iletişim ve dürüstlükle yaklaşarak, karşılıklı anlayışı güçlendirebilirsin. İçsel sezgilerini dinlemek ve doğru bilgiye ulaşmak, duygusal dengeyi korumanı sağlayabilir.

23 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Güneş şanslı, eğlenceli, konuları keyifli olan 5’inci evinize denk geliyor. Bu da aşkı, hayatın hazlarını, keyiflerini, eğlenceyi, sanatı, hobileri, yaratıcılıkla ilgili konuları, cinselliği, hamileliği, bebekleri ve çocukları, çocuklarla ilgili konuları anlatıyor. Bir hobinize geri dönebilirsiniz bu süreçte. Yeni bir hobi edinebilirsiniz. Sanatsal etkinliklere katılabilirsiniz. Yaratıcılığa dayalı bir iş yapıyorsanız, ki bence her alanda her şey yaratıcı fikirlerle daha güzel hale gelebilir, verimli projeler çıkabilir ortaya. Başarılı ve ses getirecek çalışmalar yapabilirsiniz. Sizin için keyifli ve yaratıcı zamanlar diyebiliriz.

Maddi gelirinize odaklanabilirsiniz. Gelirinizi düzeltmek için maddi riskler altına girmemelisiniz. 23 Ekim’e kadar aşk hayatınızda başlayan hareketlenme yerini kalıcı bir ilişkiye bırakabilir. Partnerinize gittikçe güçlenen bir sevgiyle bağlanabilirsiniz. Şansınızın açık olduğu bir dönemdesiniz. Sosyal yönünüz daha çok ortaya çıkıyor. Yakınlarınızla beraber davetlere gidebilirsiniz. Sizi çağırdıkları yere mutlaka gidin yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Eğitim hayatınızda da başarılar elde edebilirsiniz. Sohbetler, toplantılar ve eğitimlerin içinde yer almaktan keyif alacağınız bir dönem olacak.

Yengeç burcu 18 – 24 Eylül haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Bu hafta yakın çevre ve kardeşlerimiz, iletişim, yolculuklar, eğitim ile ilgili konulara odaklanıyoruz. Akrabalarınız, kardeşleriniz, komşularınız ile daha yakından ilgilenebilirsiniz. Bu Yeni Ay döneminde çevrenizle kuracağınız iletişimde önemli yenilikler içerisindesiniz. Özellikle çalışan yengeçler için sosyal medya, iletişim, teknolojik konularda önemli adımlarınız olabilir. Bu dönem yeni bir eğitime başlamak isteyebilirsiniz veya kısa seyahateler gerçekleştirebilirsiniz. Toprak elementi yoğunluğu sağlamlaşmak için fırsatlar sunmakta.

Dalgınlık ve dikkat dağınıklığının size bir yanlış yaptırmaması için söylemlerinizin ve eylemlerinizin dozunu iyi ayarlamalısınız. Duygusal hayatında bazı karışıklıklara veya karmaşıklıklara neden olabilir. İlişkide gerçeklerle yüzleşme ve netlik sağlama önemli. Duygusal sınırlarını koruyarak, duygusal dengeyi sağlamak için içsel sezgilerine güvenebilirsin. İlişkide dürüst iletişim ve açık anlayışla yaklaşarak, duygusal açıdan daha sağlam temeller oluşturabilirsin. Anlamak ve anlaşılmak için sabırla çaba göstermek, ilişkini daha anlamlı hale getirebilir.

23 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Dış dünyayla olan bağlantınız, sosyal hareketliliğiniz, gezileriniz, dışarıda geçirdiğiniz zamanlar biraz azalabilir bu dönem. Daha ziyade evde olmayı tercih edebilirsiniz. Evinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Odaları düzenleyebilir, temizlikler yapabilirsiniz. Kış için konserveler, turşular yapabilirsiniz. Ailenizle daha çok zaman geçirebilirsiniz, birlikte yaptığınız şeyler artabilir.

Her konuda sabırlı olursanız her şey yoluna girecektir. 23 Ekim’e kadar evinizde ve ailenizde sevineceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Yeni bir ev için hazırlıklara başlayabilirsiniz. Finansal konularınıza odaklanıyorsunuz. Beklediğinizden de güzel maddi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kazancınızda artışlar olabilir. Yeni müşteriler, yeni teklifler için zamanınızı ofiste değil, dışarıda geçirin. Hareketli olmak, masa başında oturmaktan daha bereketli olacaktır.

Aslan burcu 18 – 24 Eylül haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Bu hafta finansal konular ve kendi öz değerimiz üzerine odaklanıyoruz. Gelirlerinizle ilgili bir karar aşamasına geliyorsunuz. Yeni planlamalar, yapılanmalar, anlaşmalar söz konusu olabilir. Bu dönem yaşanabilecek diğer gelişme ev ve aile koşullarıyla alakalı bir karşıtlık sonucunda harekete geçebilirsiniz. Bu Yeni Ay sürecinde maddi olarak güçlenme ihtiyacınız olabilir. Hedefleriniz ile ilgili kendinizi yenileyeceğiniz projeler gündeme gelebilir. Sizi zorlayan ilişki konularında yeni bir karar alabilirsiniz.

Garantide kalmak isterken “garantinin” tanımını yeniden yapmanız gerekebilir. Bu size alışılmışın dışında gelebilir veya sınırlarınızı, sinirlerinizi fazlaca zorlayabilir. İlişkilerde gerçekçi olmak, açık iletişim ve anlayışla yaklaşmak önemlidir. Arkadaşlarla veya aile üyeleriyle arasındaki beklentileri netleştirerek, anlaşmazlıkları önlemek mümkün. İçgüdülerine güvenerek, duygusal sınırları korumalı ve anlayışlı bir yaklaşım sergileyerek ilişkileri desteklemelisin. Karşılıklı empatiyle ve dürüst iletişimle, ilişkilerde olumlu ve sağlam temellere dayalı bağlar oluşturabilirsin.

23 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Güneş ikinci evinizde. Çok hareketli bir alan burası. Ne anlamda hareketli? Hem iletişim anlamında, hem de şehrin içinde gidiş gelişler, geziler anlamında. Kardeşleriniz varsa, onların yeni kararları, yeni gündemleri, başlangıçları olacaktır bu dönem. Aynı etkiyi yakın akrabalar üzerinden de alabilirsiniz.

Mükemmel bir geri dönüş yapıyorsunuz, aşksa aşk şansa şans sizleri buluyor. Çekici olacağınız bir zamanda olacaksınız. Gözler üzerinizde olabilir. Kendinizle ilgili değişimler yapabilirsiniz. Eğitiminizle ilgili bir başarı elde edebilirsiniz. Çalıştığınız sektörde yavaş yavaş adınızı duyurabilirsiniz. Kendi gücünüzü ortaya çıkartacağınız bir dönemde olacaksınız. Parasal konularda yeni fırsatlar karşınıza çıkacak. Kendinize bir konuda yatırım yaparak deneyimlerinizi ve becerilerinizi artırabilirsiniz. Veya yeni bir kazanç kapısı olacak bir projeye de başlayabilirsiniz. Farklı yerlerden para kazanma olasılıklarını mutlaka değerlendirin.

Başak burcu 18 – 24 Eylül haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Bu hafta sizin burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay’ın etkileri ile birlikte hayatınızın genelini ilgilendirecek konulara odaklanıyorsunuz. Özellikle ilişkiler cephesinde hareketlilikler yaşanabilir. Bu dönem dış görünüşünüzü yenilemek isteyebilir, kendinizle ilgili değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Bazılarınız için bu durum ortaklı işlerle ilgili yeni bir adım anlamına gelebilir. Ayrıca eğitim, sosyal medya, ticaret konularında bir karara varabilirsiniz.

Bir şeylerin size altın tepside sunulmaması, geri çekilmeniz için değil ileride görebilecek başka şeylerin de olduğunun işaretidir. İşaretleri takip ederek bunları somutlaştırmak, hayatınızda önemli dönüm noktaları oluşturabilirsiniz. Bu dönemde dikkatli olmalı, detaylara özen göstermeliyiz. Başak burcu olarak analitik düşünme yeteneklerimizi kullanarak işlerimizi planlamalıyız. Enerjimizi doğru yönlendirmeli, hedeflerimize odaklanmalıyız. İletişimde net ve açık olursak başarıya ulaşabiliriz. Bu zorlu dönemde birbirimize destek olalım ve azimle çalışarak hedeflerimize ulaşalım.

23 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Maddi anlamda sizin için oldukça şanslı bir etki bırakacak Güneş. İşinizde ilişkiniz, eşiniz veya sosyal bağlantılarınız sayesinde daha çok kazanabilirsiniz. Parasal konularda partnerinizle ortak hamleleriniz olabilir, birlikte yatırım yapabilirsiniz. 23 Ekim’e kadar finansal gücünüz iyice artmaya devam edecek. Büyük yatırımlara imza atmak için uygun bir dönemde olacaksınız. Duygusal yönünüz ağır basacak. Kararlar alırken mantığınızı devre dışı bırakmamaya özen gösterin.

İşyerinde, masa başında değil dışarıda iş arkadaşlarıyla olun. Davetleri kabul edin. Öğle ve akşam iş yemeklerine katılın. Yeni tanışıklıklar gelecek planlarınıza doğru sizi yönlendirecektir. Sizi sevgiyle kucaklayan yeni iş arkadaşlarınıza ve gruplara yakınlaşın. Bu bir dernek, kulüp veya STK da olabilir. Buralarda görev almak da isteyebilirsiniz.

Terazi burcu 18 – 24 Eylül haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Bu hafta bilinçaltınızla yüzleşiyorsunuz. Odağınızda geri planda kalmış konular, gizli gündemler olabilir. Bu dönem ruhsal sağlığınız içsel endişeleriniz konusunda yeni durumlar gerçekleşebilir. Ayrıca genel sağlık kontrollerinizi yaptırmanız faydalı olacaktır. Bu dönem kadınlarla ilgili yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Sevgi alma verme şeklinizi, değerlerinizi derinlerinize sorgulamanız gereken bu süreçte, yeni güçlü kararlara ihtiyacınız var. Kararsızlıkları kararlılığa dönüştürmeniz gerekmekte.

Duygularınızı anladığınızda bunlarla ilgili hakimiyeti sağlamak, hayatınızdaki gölgeleri ışıkla doldurmak daha kolay olabilir. Daha mantıklı ve sağduyulu hareket etmek için zihnen hazır olduğunuzu görebilirsiniz. Aşk hayatında belirsizlik ve hayal kırıklığı getirebilir. İlişkilerde gerçekleri görmek için daha dikkatli olmalısın. Ancak, içgüdülerin ve sezgilerin sana yardımcı olacak. İletişimde samimiyet ve dürüstlüğe önem vererek, ilişkilerde güveni sağlamlaştırabilirsin. Empati kurmak ve romantizme dikkat etmek, sevdiklerinle duygusal bağlarını güçlendirecek.

23 Eylül’de Güneş sizin burcunuzda seyahatine başlıyor. Sahne senin, ışıklar sende, göster kendini! Kendiniz için güzel şeyler yapacağınız, bir dönüşüm ve yenilenme enerjisinde olacağınız, bir süredir neye ara verdiyseniz, neyi özlediyseniz onları hevesle tekrar ele alacağınız, yeni şeyler de başlatacağınız, güzel bir dönem bu.

Bu bir aylık süreçte de bir ilişkiye başlamak veya hayatınızda biri varsa evlilik yolunda adımlar atmak da olasılıklar dahilinde. Bir ortaklık da başlayabilir. Bir işi biriyle birlikte yapmak, destek almak, işi paylaşmak isteyebilirsiniz. Giyiminize, stilinize daha çok özeneceğiniz bir dönem bu. Gardırop yenileniyor.

23 Ekim’e kadar arkanıza Güneş’i de alıyorsunuz. Enerjiniz yerine geliyor. Olmaz dediğiniz her şey olabilir. Mutlu olmaya hazır olun. Şansınız çok açılmaya başlıyor. Kariyer hayatınıza odaklanabilirsiniz. Yöneticinizin baskıları artık tepkilerinizi gizleyememenize neden olabilir. Yeni iş arayışları içerisine girebilirsiniz. Çevrenizde insanlar sizlerin başarılarından bahsediyor olabilir. Dostlarınızla beraber keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Akrep burcu 18 – 24 Eylül haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Bu hafta sosyal çevremiz, arkadaşlarımız ve hayallerimiz ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Sosyal gruplar, dernekler, arkadaşlarınıza odaklanacağınız bir dönem diyebiliriz. Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni kararlarınız söz konusu olabilir. Bazılarınız ilişkilerle ilgili, evlilikle ilgili yeni kararlar alabilir. Bu dönem gökyüzünde toprak fazlalığı da olduğu için atacağınız adımlarda gerçekçi ve net olacağınız durumlar var.

Duygusal kaos ve karmaşık ilişkiler ortaya çıkabilir. Ancak, Akrep burçları için önemli olan dürüstlük ve derin bağlar, bu zorlukları aşmanın anahtarı olacaktır. Küskünlüklerin bitmesi, ilişkilerin güçlenmesi, mesafe girse bile bunun zarar vermeyecek seviyede olması fark etmediğiniz ama kafanıza takılan problemleri azaltabilir. İçsel gücünüzü kullanarak, ilişkilerde net sınırlar belirlemeli ve duygusal manipülasyondan kaçınmalısınız. İçinizdeki samimiyeti ve tutkuyu dile getirerek, aşk hayatınızı birleştirici ve daha sağlam bir temel üzerine inşa edebilirsiniz.

23 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Güneş 12’nci evinizde. Sizin için dinlenme zamanı başlıyor. Bir istirahat olabilir, işe mola olabilir, bir inziva olabilir, bir konuda bekleme hali olabilir. Bu 1 aylık süreçte hayatınızdaki hareketlilik azalabilir. 12.ev isteksiz, halsiz, hevessiz olmayı anlatıyor biraz. Elini ayağını bir şeylerden çekmeyi, arka plana geçip dinlenmeyi, biraz da boş verme halini, çabayı bırakmayı anlatıyor. Modunuz böyle olabilir Güneş terazide iken. Bir ilişkiniz varsa, ilişki içinde problemli bir süreç de olabilir bu. Akışla beraber akmak, hiçbir şeyi zorlamamak, konulara şekil vermeye çalışmamak bu süreçte faydanıza olur.

Açıkçası yeni başlangıçlar için 23 Ekim ve sonrası size iyi gelecektir. Güneş akrep burcuna geçince atın adımlarınızı. Kendinizi hem fiziksel hem zihinsel olarak kendinizi güçlü hissediyor olacaksınız. Kronik rahatsızlıkları olanlar için şifa bulma, daha da iyiye gitme vakti başlıyor olacak. Kariyer hayatınızda güzel anlar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde ayrıca yeni iş teklifleri alabilirsiniz.

Yay burcu 18 – 24 Eylül haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Bu hafta kariyer ve sosyal statümüzle ilgili gelişmeler ön plana çıkabilir. Odağınızda mesleki konular yer alıyor. İşinizle ilgili yeni adımlar atmayı destekleyen bir Yeni Ay süresinde olacaksınız. Kendinize hedefler koyabilmeli, yeni projeler başlayabilmelisiniz. Bu dönem toprak elementi fazlalığı söz konusu solduğu için, sağlamlaşmak, netleşmek, kalıcı işler yapmak için harekete geçebilirsiniz.

İş ortaklarınız, aile üyeleriniz veya çevrenizden gelebilecek olumsuz eleştiriler, rekabet hissi uyandıracak tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Yeni kapıları aralamak güzel ve etkili olabilir. Bu dönemde, ilişkilerinizde bazı gerçekleri sorgulama eğilimi içinde olabilirsiniz. Bu süreçte anlaşmazlıkların üstesinden gelmek için dürüstlük ve açıklıkla iletişim kurmak önemlidir. Aile bağlarınızı güçlendirmek ve arkadaşlıklarınıza değer vermek için özen göstermeniz, bu zorlukları aşmanıza yardımcı olacaktır.

23 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Sosyal çevreniz içinde keyifli zamanlar geçireceğiniz, arkadaş sohbetlerinin artacağı, hatta belki yeni ortamlara dahil olacağınız, insan ilişkilerinden yana aktif bir süreç. Arkadaş grubunuzun içinde evlenenler olabilir, nikahlarına gidebilirsiniz bu dönem. İş ortamında bireysel başarılardan ziyade ekip olmanın daha önemli hale geleceği, takım ruhunun güçleneceği, birlikte iyi işler yapabileceğiniz, güzel organizasyonların olabileceği, verimli bir süreç. Yeni iş birlikleri ağınızı genişletebilir.

İhtiyacınız olduğunda dostlarınızdan destek görebilirsiniz. Onların vasıtasıyla yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Pozitif gelişmeler karşınıza çıkmaya başlıyor. Yurt dışı işleriniz, üniversite ve üstü eğitimlerinizde şansınız açık olacaktır. Ekonomik durumunuza ağırlık verebilirsiniz. Özellikle borçlarınız, kredileriniz sizi biraz zorlayabilir. Sağlığınızı tehlikeye atacak hareketlerden kaçınmaya dikkat edin.

Oğlak burcu 18 – 24 Eylül haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Bu hafta yüksek öğretim, yurt dışı konuları üzerine odaklanabilirsiniz. Ayrıca seyahatler, hukuksal konular, akademik eğitimler gündemimize gelebilir. Bazı konularda yeni gerçekçi net adımlar atmak için gökyüzü destekliyor. Bu dönem çevrenizle kuracağınız iletişim önem arz ediyor. Bazı işlerinize resmiyet kazandırmak, projeler başlamak için yapıcı etkiler söz konusu.

Bir başlangıç hedefliyorsanız bunun gereklerini de oldurmalısınız. Maddi ve hukuki açıdan işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu dönemde ilişkilerde netlik sağlamak, duygusal sınırları korumak ve beklentileri ayarlamak önem kazanabilir. Arkadaşlık ilişkilerinde anlayışlı olmak ve yanlış anlamalara karşı açık iletişim kurmak gerekebilir. Aile içinde ise eski konular gündeme gelebilir. Empati ve anlayışla yaklaşarak, ilişkilerdeki gerilimleri çözümleme ve bağları güçlendirme fırsatı doğabilir. Kapınızı çalan insanlara karşılık vermeye çalışın, bir adım atın. Hayatın size uzattığı zeytin dalını tutun, o dalın devamının olduğunu göreceksiniz.

23 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Geleceğinizi şekillendirmek için Güneş’ten destek alıyor olacaksınız. Çalışın veya çalışmayın geleceğinize karar veren sizler olacaksınız. Kariyerinizde zirveye çıkabileceğiniz bir dönem olabilir. Maddi anlamda sizleri güzellikler bekliyor. Özellikle biriken borçlarınızı kapatmak için elinize paralar geçebilir.

İş dışında genel anlamda da otoriteyi ve devlet otoritesini anlatır bu ev. Dolayısıyla evrak konuları, başvurular, imzalar, onaylar, yürütmeniz gereken yasal süreçler, devlet dairelerinde yapacağınız resmi işlemler olabilir bu süreçte. Boşanma aşamasında olanlar bu konuyla alakalı bildirimler, belgeler alabilirler, işlemlerini yapabilirler. Kendi işine sahip olanlar ortaklıklara, her iki tarafın da kazanacağı güzel iş birliklerine açık olacaklar bu dönemde. Bu tür fırsatlar, anlaşmalar doğabilir. İş hayatınız ve aile yaşamınız arasında bir denge kurmanız gereken yoğun bir döneme benziyor bu süreç sizin için.

Kova burcu 18 – 24 Eylül haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Bu hafta sizin için özellikle paylaşımlı gelirler, banka işlemleri, miras, nafaka konuları ile ilgili yaşanabilecek gelişmeler söz konusu olabilir. Bu dönemde toprak veya gayrimenkul ile ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir. Özellikle kadınlarla ilgili konularda fikir ayrılıkları, ani gelişmeler söz konusu olabilir. Bu Yeni Ay döneminde kişisel değişiminiz için, iç dünyanızda revize etmeniz gereken duygularınız olduğunu hatırlayın. Sağlam adımlar atıp, huzura kavuşabilmek için, aldığınız sorumluluklara yön vermeye ihtiyacınız var.

Duygusal dengeyi sağlama ve gerçeklik ile hayal arasında denge kurma vurgusu taşıyabilir. Bu dönemde kendinizi daha derinlemesine anlama ihtiyacı doğabilir. Gerçekçi hedefler koymak, hayallerinizi somut adımlara dönüştürmek için önemlidir. Aynı zamanda, başkalarının beklentilerine veya yanıltıcı durumlara karşı dikkatli olman gerekebilir. İçsel sezgilerini kullanarak doğru kararlar alabilirsin. Bu süreç, kişisel gelişim ve ruhsal farkındalık için önemli bir dönemi işaret ediyor.

23 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Güneş 9’uncu evinizde. Üniversite hayatınız varsa, buralar aktif hale geliyor. Başka eğitimler de alabileceğiniz, ilgi alanlarınızda derinleşebileceğiniz bir dönem. İşiniz eğitim ise bol bol yeni projeler çıkar ortaya. Sizin veya yakınlarınızın başka şehirlere seyahatleri olabilir. Yurt dışı ile ilgili konular, bir şekilde halledilmeye çalışabilir.

Kültürel açıdan zengin bir dönem olur 9.ev geçişleri. Kişi hayat görüşünüzü yenileyecek yeni şeyler öğrenir, ehlileşir, bakış açılarını tazeler öğrendikleri ile. Yeni maceralara açık bir süreç. Kendinizi bilmediğiniz bir semte atarsınız hani bazen. Sadece keşfetmek istersiniz. Yolculuk yapmak ve akmak istersiniz. Biraz öyle bir ruh hali getirecektir bu dönem size.

Balık burcu 18 – 24 Eylül haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Bu hafta ikili ilişkiler ve ortaklıklar odak noktamız haline geliyor. Ortaklı işler, ilişki ve evlilikle ilgili konularda bir takım gelişmeler sizleri bekliyor. Bazı kişiler için evlilikte yenilenme veya ortak bir işe başlama gündemleri olabilir. Yeni kararlarınız, gerçekçi adımlarınız olabilir. Bu Yeni Ay sürecinde kendinize hatırlatacağınız önemli gündem, kaosun içinde kaybolmak mı, hedefleriniz için hedef belirleyip yol almak mı. Yenilenmek, mantığınızı kullanmak, mantıklı çözümler üretmek için faydalar olacaktır.

Önemli değişim ve başlangıçlar zamanındasınız. Bu dönemde ilişkilerde karışıklıklar yaşanabilir ve aileyle iletişimde bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Her şeyin sizin karşınızda olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak bu durum, işbirliği ve anlayışla halledilebilir. Olumsuz etkilerin üstesinden gelmek için kişisel sınırlarınıza dikkat etmelisiniz ve samimi iletişim kurarak sorunları çözmek için çaba göstermelisiniz. Bu aşamada karşınızdakileri daha iyi görebilir ve bu sayede onları hayatınıza istediğiniz gibi dahil etmenin yollarını bulabilirsiniz.

23 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Güneş 8’inci evinizde. Başkalarından gelen ve özellikle de çalışmadan elde edilen maddi kaynaklarımızı anlatan bir evdir 8. ev. Eşin geliri, ailenin geliri, kira geliri, burs, ortaklı kazançlar ve paylaşımlar gibi. Krediler, bankacılık işlemleri, kredi kartları, ödemeler, vergiler, muhasebe işlemleri yine bu ev kapsamında. Bir kredi çekebilirsiniz. Bir sigorta konunuz olabilir. Ortaklaşa alanda yatırımlar düşünebileceğiniz, ortağınızla yeni projelere girebileceğiniz bir dönem geliyor.

Ödemeleriniz artabilir, onları yoluna koymaya ve dengelemeye çalışabilirsiniz bu transit sürecinde. Çalışma ortamınız ön planda olabilir. Gereğinden fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Bunun dışında 8.evin enerjisi biraz gizemlidir. Sakin, sessiz ve derindir. Ölüm ve ötesi konulara, başka alemlere merakınız artabilir bu süreçte. Kendinizi dedektif filmleri izlerken ve gizemleri çözmeye çalışırken de bulabilirsiniz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.

deneme
deneme bonusudedektifmatadorbetdeneme bonusu veren sitelerfixbetfixbet girişbonus veren bahis sitelerilaravellaravellaravelGooglesiber güvenlik uzmanıtestttGoogledenemedirmail
dedektif | özel dedektif | fixbet giriş