DOLAR 31,0708 0.17%
EURO 33,6790 -0.05%
ALTIN 2.032,040,76
BITCOIN 15901491,16%
Ankara
12°

AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

21 okunma

Numerolojide hangi sayılar dikkate alınır?Numerolojide en şanssız sayı hangisidir?

ABONE OL
18 Eylül 2023 15:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Numerolojiye göre kişi, insanlar, kişilikleri ve gelecekleri hakkında birçok şeyi, senaryoyu ve benzeri şeyleri tahmin edebilir. Nümerolojide analiz edilen çeşitli sayı, teknik ve hesaplama türleri vardır ve bunlar şunlardır: Doğum Tarihi Numarası, Karmik Döngü Numarası, Yaşam Yolu Numarası, Güneş Numarası vb.

Numeroloji ileride bir kişinin hayatında matematik kurallarını uygular. Nümerolojide yer alan sayılar 1’den 9’a kadar değişir. Bu sayılar bir gezegeni temsil eder ve kendine özgü özelliklere sahiptir. Ve tıpkı astrolojide olduğu gibi bu gezegenlerin de kişinin varoluşunu sonuçsal olarak etkilediği görülmektedir. Ayrıca her bireyin doğum anında birincil ve ikincil gezegenleri yönetir. Doğumdan sonra da o sayının ve o sayıdan sorumlu gezegenin titreşimlerini vermeye başlar.

Bir kişinin yaşamının tüm önemli yönleri, sayıya ve ilgili gezegenlere bağlı olarak onun arzularını, kariyerini, sağlığını, mali durumunu vb. içerir. Numerolojinin hepsinin uyumluluk alanında da uygulamaları vardır. Bir kişi, partnerinin kendisi için uygun olup olmadığını sadece numarasına bakarak ve kendisininkiyle uyumluluğunu bilerek anlayabilir.

Numerolojideki sayıların dışında geleceği tahmin etmeye yardımcı olan başka sayı türleri de vardır. Bahsedilenlere aşağıdaki şekilde bakın:

Numerolojide hangi sayılar dikkate alınır?

5 ve 9 sayıları en etkili olanlar olarak kabul edilir. 5 sayısı en dengeli sayıdır. 9 sayısı ise en etkili sayılardan biri. Ayrıca numerolojide ilahi bir yönü vardır.

Numerolojiye göre 4 numara şanssız mı?

Numerolojide 4. sırada yer alan toplam, öncelikle hedef belirlemeye ve onlara ulaşmaya odaklanır. Ayrıca her sayı kimine göre uğurlu, kimine göre uğursuzdur. Yani belirli faktörlere bağlı olarak sayının şanssızlığına ve uğursuzluğuna karar veriliyor. Ancak genel olarak 4 rakamı olumlu hisler taşır ve yerlilerin daha sorumlu ve disiplinli olmalarını sağlar.

İnsanlar neden 22 sayısını en güçlü sayı olarak görüyor?

22 Sayısı genellikle lider, vizyon sahibi inşaatçılar ve yapıcı kişileri temsil eder. Bu tür insanlar hayallerini gerçek başarılara dönüştürme yeteneğine sahiptirler. Ayrıca 22 rakamına sahip kişilerin aynı zamanda sezgi ve disiplinle kutsandığına, bunun da onlara yaşamlarında ve engellerinde büyük ölçüde yardımcı olduğuna inanılıyor.

Numerolojide en şanssız sayı hangisidir?

Nümerolojiye göre 13 sayısı, geçmiş zamanların ve kötü şansın eşanlamlısı olarak kabul edilir. 13’e kadar sayınca biten bir şeyi yapmak uğursuz kabul edilir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.

deneme
dedektif | özel dedektif | fixbet giriş