DOLAR 31,0708 0.17%
EURO 33,6790 -0.05%
ALTIN 2.032,040,76
BITCOIN 15901491,16%
Ankara
12°

AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

27 okunma

Modern iş kahramanları ….Kim bunlar?

ABONE OL
2 Eylül 2023 02:30
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kahramanlık, irade gücü ve bir tür içsel ışık, onun her koşulda İnsan olarak kalmasına yardımcı olan enerji anlamına gelir. İş bunun etrafında kurulur ve bir yaşam tarzı oluşturulur. Bazı şov dünyasının yıldızlarının ve genç girişimcilerin sosyal ağlarda nasıl davrandığına incelediğimizde bu tür insanlara saygı ve hayranlık duyuyoruz.

Şu anda ne yaparsanız yapın, her gün kendinizi geliştirmek ve kendinizin en iyi versiyonu olmak her zaman önemlidir. Kahraman, sevdiği işi yapmak ve bu işte mükemmelliğe ulaşmak için her türlü engeli aşan kişidir.

Nasıl modern bir kahraman olunur?

İlk olmaktan korkmayın! Dünya sizi birden fazla kez test edecek, tekerleklere tekerlek takacaklar, inanmayacaklar ve sizi caydıracaklar. Lider, her türlü engele rağmen fikre liderlik edebilen ve onu takip edebilen kişidir. Tüm büyük dahiler tek bir adımla başlamışlardır ve yalnızca yüzleşme değil aynı zamanda çevre tarafından bariz bir yanlış anlaşılma durumundadırlar.
Yeteneklerinizi ve bilginizi dünyayla paylaşın, iki kat daha zengin olacaksınız. Kendinizi ilan edin, neler yapabileceğinizi bağırın. Elbette mantık dahilinde. Sadece kendinize inanmak değil, bunu dünyaya anlatmak da önemlidir. Birileri sizi yargılayacak ama yanınızda durup sizi destekleyecek olanlar da olacak. Ve sonra ilerlemek çok daha kolay hale gelir.
Mümkün olan her durumda, güç için kendinizi deneyin, savaşın ve kazanın! Zorlukların ve engellerin önünde durmayın. Kahramanların kaderi budur; ne olursa olsun direnmek ve zafere doğru ilerlemek. Kendinize ve işinize güveniyorsanız planınızı tamamlayacak güce mutlaka sahip olacaksınız!
Önemli olan her şeyi neden yaptığınızı, enerjinizi kime gönderdiğinizi ve gelecek nesli nasıl görmek istediğinizi her zaman hatırlamaktır. Çocuklar bizim bir uzantımız, biz de onlara örnek oluyoruz! asıl mesele onların önünde utanmamaktır. Örnek olmak kolay bir iş değil, büyük sorumluluk gerektiriyor. Ancak bir nesil sizinle eşit olmak isterken, bu kadar asil hedefler toplumdaki herhangi bir ücret ve konumla karşılaştırılamaz!
Başkalarına örnek ol ve daima İnsan kal! Dünyadaki tüm parayı kazanamazsınız, şöhret ve popülerlik görecelidir, ancak modaya ve trendlere tabi olmayan şeyler vardır – insanın minnettarlığı ve nezaketi! Bu paha biçilemez bir para birimi!
Kahramanlık sadece savaş veya uzay uçuşları gibi küresel bir şeyle ilişkilendirilmemelidir. Her birimizin içinde bir kahraman yaşıyor. rHayatbize her gün kendimizi kanıtlama fırsatı verir: birinin hayatını kurtarmak, ilginç ve kullanışlı bir ürün yaratmak, çocuğunuza veya ülke çapındaki binlerce çocuğa örnek olmak… Burada ölçek o kadar önemli değil. Bir kişinin bile kaderine etki ederseniz, onun için zaten bir kahramansınız demektir.
İş hayatında: Daha fazlasını yapın, her gün olduğunuzdan daha iyi olmaya çalışın. Gerçekten ilgilendiğiniz şeyi yapın, o zaman enerji ve sonuçlar olacaktır. Risk almaktan ve yeni çözümler aramaktan korkmayın. Bazen bu imkansız gibi görünüyor ama hiçbir şey imkansız değil, tüm yasaklarımız içimizde yaşıyor. Kahraman olmaktan korkmayın!
Aslında “sınır yoktur.” Bruce Lee’nin dediği gibi, “Sınırlarınız olmasın ve kurallar için kurallarınız olmasın.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.

deneme
dedektif | özel dedektif | fixbet giriş