DOLAR 31,1223 0.26%
EURO 33,7820 0.45%
ALTIN 2.035,870,18
BITCOIN 1590948-0,05%
Ankara

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

41 okunma

Dünya şokta, yeni kanıtlar çıktı! En inandırıcı uzaylı kaçırma olayı bu… Yoksa…

ABONE OL
25 Eylül 2023 17:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yeni çıkan kanıtlar arasında uzaylılar tarafından kaçırıldıklarını söyleyen ABD’li balıkçıların bu “dünya dışı” deneyimleri sırasında aldıkları yaraları gösteren fotoğraflar da var.

Daily Mail’de yer alan bir makaleye göre tam 50 yıl önce Mississippi’nin Pascagoula nehrine yakın bir bölgede yaşandığı söylenen olayın daha da “kanıtlanabilir” olduğunu gösteren yeni bilgiler ortaya çıktı.

İKİ BALIKÇI ÖNCE TUHAF BİR SES DUYDU

11 Ekim 1973’te iki balıkçı, iş çıkışı gezintiye çıktıkları sırada tuhaf bir ses duydular… Ardından da önce bir polis arabasına ait olduğunu düşündükleri yanıp sönen mavi ışıklar gördüler. Ama öyle değildi gördükleri.

ÜÇ ‘YARATIK’ KENDİLERİNİ ESİR ALDI

YARA FOTOĞRAFLARI İLK KEZ KAMUOYUNA GÖSTERİLDİ

İki balıkçı Calvin Parker ve Charles Hickson, sersemlemiş, kafaları karışmış ve hafif yaralanmış olarak kurtulmayı başardılar.

Yaraları, UFO uzmanlarınca, onların hayal gördüğü iddialarını çürüten fiziksel kanıt olarak tanımlandı. Yaraların fotoğrafları ilk kez, kamuoyuna açıklandı.

Daha önce hiç görülmemiş fotoğraflar ve balıkçıların ifadeleri, bunların dünya dışı yaşam formlarının dünyaya geldiğine dair ‘eşi benzeri görülmemiş’ kanıtlar olduğunu söyleyen UFO araştırmacıları tarafından yayınlandı.

On yıllardır UFO gözlemlerini inceleyen Philip Mantle, Parker ve Hickson’ın yeni kanıtlarla desteklenen vakasını bugüne kadar karşılaştığı en inandırıcı vaka olarak gördüğünü söyledi.

“EŞİ, BENZERİ GÖRÜLMEMİŞ KANIT”

“Kırk yıldır UFO’ları araştırıyorum ve hiçbir yerde böyle bir şeye rastlamadım. Bu, o gece bir şeyler olduğuna dair eşi benzeri görülmemiş, fiziksel bir kanıt” diyor Mantle.

Parker ve Hickson, kaçırıldıktan ve ‘insansı varlıklar tarafından garip parlayan bir nesneye’ sürüklendikten sonraki saatlerde Dr James Harder tarafından sorgulandı ve muayene edildi.

ÇOK ÖZEL YARALAR

Mantle’ın bir mühendislik profesörü ve UFO meraklısı olan Dr. Harder tarafından yazıldığını söylediği bir belgede, vücutlarında ‘her ikisinin de açıklayamadığı’ ‘belirli işaretler’ bırakıldığı söyleniyor.

Mantle’ın Ufo Araştırmaları Merkezi (CUFOS) tarafından kendisiyle paylaşıldığını söylediği belge, ufologun inceleme yöntemlerini ve iki balıkçıda bulduklarını ortaya koyuyor.

Belgede şunları ifade ediliyor:
“Charles Hickson’ın sol kolunda üç adet delinme tipi iz tespit edildi.Yakından incelendiğinde epidermisin iğne benzeri bir aletle delinmiş olduğu görüldü. Aynı zamanda epidermisin bazı bölümleri dairesel bir şekilde çıkarılmıştı. Başka bir yara izine rastlanmamıştır. Parker’ın ayağının iç kısmında, fotoğraflarda da görüldüğü üzere, aynı şekilde delinme tipi izler tespit edilmiştir.”

Mantle, adamların kol, ayak ve bacaklarındaki küçük kesiklerin balık avı gezisinde karşılaşmış olabilecekleri herhangi bir çalılık ya da diğer pürüzlü yüzeylerden kaynaklanamayacağı konusunda ısrarcıdır.

Mantle ve araştırmacı arkadaşı Dr. Irena Scott, belgeleri kendileriyle paylaşan UFO Araştırmaları Merkezi de dahil olmak üzere çeşitli UFO gruplarının arşivlerini taradıktan sonra resimleri buldular. Mantle, geçtiğimiz ay 69 yaşında ne yazık ki hayata veda eden Parker’ın kendisiyle de kapsamlı bir röportaj yaptı.

“İÇİNDEN İNSANSI CANLILAR ÇIKTI”

O sırada henüz 19 yaşında olan Parker, yeni işindeki ilk gününün ardından iş arkadaşı 42 yaşındaki Charles Hickson tarafından balığa çıkarılmıştı. Iki arkadaş gün batımına kadar kalmışlar ve balık avlamak için daha fazla yem toplamak üzereyken parlayan ışıklar ve bir ‘cisim’ görmüşler. 30-40 ft genişliğinde, 8-10 ft yüksekliğinde ve yerden 2 ft yüksekliğinde olduğu söylenen cismin içinden ‘insansı şekilli’ ve yaklaşık ‘beş ayak boyunda’ olarak tanımlanan üç yaratık çıktı.

Mantle, adamların kendilerini esir alanlarla ilgili çeşitli tanımlamalarının özetinde şunları yazmıştır:

Her iki adam da felç geçirdiklerini ve UFO’nun içine götürüldüklerini, burada kapsamlı fiziksel muayenelerden geçirildiklerini söyledi. Parker’ın düğününe sadece bir ay kala, sıradan bir hayattan başka bir şey istemeyen bu adamlar başlangıçta bu garip hikayelerini gizli tutmak istemişlerdi.

Ancak biraz düşündükten ve arkadaşını ikna ettikten sonra, Kore savaşı gazisi Hickson gördüklerini rapor etmeyi görev bildi.

ABD Hava Kuvvetleri’nin UFO araştırma programı olan Project Blue Book ile temasa geçmek için yerel hava üssünü aradılar, ancak kendilerine bu programın feshedildiği söylendi. Hickson’a yerel yetkililerle konuşması söylendi. Bunun üzerin o da Jackson County Şerifinin ofisiyle temasa geçti.

Polis tarafından ayrı ayrı ve birlikte sorgulanmak üzere getirildiler ve görüşmelerin dökümleri yaşadıkları dehşeti ortaya çıkardı.

Jackson County Şerif Yüzbaşısı Glen Ryder 1975 yılında Washington Post’a verdiği demeçte, “Hikayelerini ortaya çıkarmak için bildiğimiz her şeyi yaptık. Eğer bana yalan söylüyorlarsa, Hollywood’da olmaları gerekirdi” dedi.

RADYASYON TESTİ NEGATİF ÇIKTI AMA…

DEFALARCA YALAN MAKİNESİNE ALINDILAR

Öldüğü güne kadar gördüklerine inanmaya devam eden Parker, ölmeden önce verdiği bir röportajda şunları söyledi:
“Yalan makinesi testlerine, ses stres testlerine girdik, üç kez hipnotize edildik, güvenilir tanıklarımız vardı. Ama 70’lerde insanlar böyle bir şey yaptığınız ya da böyle bir şey gördüğünüz için deli olduğunuzu düşünürlerdi”.

Muhalifler elli yıldır bu karşılaşmayı bir ‘aldatmaca’ olarak nitelendirmeye devam ederken Mantle, derlediği kanıtların ciddiye alınacağına dair umudunu yitirmeyeceğini söyledi.

Şüphelere açık olduğunu ve UFO topluluğunun araştırmalarında titiz davranmaları için şüphecilere ihtiyacı olduğunu kabul eden Mantle, iddialara inanmayan herkesi Dr. Scott ile birlikte yazdığı yeni kitabında ortaya koyduğu kanıtları okumaya davet etti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.

deneme
dedektif | özel dedektif | fixbet giriş